HARVIA CILINDRO PC110E 11.0kW szaunakályha vezérlő nélkül HPCE1104
  1. Elektromos kályha
  1. Szauna
  2. Szanuakályha
  3. Elektromos kályhák
  4. Elektromos kályha
Cikkszám:
T0112-012
Raktáron
Teljesítmény Teljesítmény:
6,6kW
9kW
11kW
Külső raktáron
15 db
Szállítási idő: 2-5 munkanap szezontól függően
Kiegészítő termékek
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Kályhakő igény: 10cm-nél kisebb kőátmérő 120kg
Méretek: (SzxHxM) 365x365x1070mm
Szauna térfogat (min. - max.) m3: 9 - 18
Használati Utasítás
Adatok
Teljesítmény:
11kW