HARVIA LEGEND PO11, 11,0kW  szaunakályha vezérlő nélkül HPO110400
  1. Elektromos kályha
  1. Szauna
  2. Szanuakályha
  3. Elektromos kályhák
  4. Elektromos kályha
Cikkszám:
T0113-001
Raktáron
Teljesítmény Teljesítmény:
11kW
16,5kW
Külső raktáron
15 db
Szállítási idő: 2-5 munkanap szezontól függően
Kiegészítő termékek
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Kályhakő igény: 10cm-nél kisebb kőátmérő 40kg10cm-nél nagyobb kőátmérő: 80kg
Méretek (SzxHxM): 530x530x740mm
Szauna térfogat (min. - max.) m3: 9 - 20
Használati Utasítás
Adatok
Teljesítmény:
11kW